product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 102 votes
Brand Name
Wrona it
Product Name
Wrona it opinie
Google Ads Cennik 2023 - Ile kosztuje reklama w Google?

Group 61

Google

4.9

Opinie zweryfikowane przez Google

Google Ads Cennik

Google Ads cena, cennik. Ile kosztuje reklama w Google Ads? Na to pytanie trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ koszty reklamy w Google składają się z budżetu reklamowego przeznaczonego na kliknięcia / wyświetlenia reklam, a także prowizji i opłat dla agencji za profesjonalne prowadzenie kampanii Google Ads.

W naszej agencji rozumiemy, że klarowność i przejrzystość cen to klucz do podjęcia mądrej decyzji biznesowej. Dlatego na tej podstronie przybliżamy temat "Google Ads Cennik" i wskażemy, jakie czynniki wpływają na koszty reklamy w Google Ads.

Prowadzenie kampanii Google Ads Cennik

Ile kosztuje skuteczne prowadzenie kampanii Google Ads? Jaka cena za obsługę Google Ads? Ile bierze agencja za Google Ads? Nasza agencja specjalizuje się w optymalizacji kampanii Google Ads, dostosowując się do potrzeb i budżetu Klienta. Przygotowaliśmy przejrzysty orientacyjny cennik usług związanych z prowadzeniem kampanii Google Ads.

Rodzaj kampanii Budżet wpłacany na konto Google (minimalny) Prowizja agencji (netto + 23%VAT)
Lokalna kampania dla firmy usługowej 1000 PLN 499 PLN
Kampania ogólnopolska dla firmy usługowej 3500 PLN 899 PLN
Kampanie dla sklepów internetowych 5000 PLN 1299 PLN

Uwaga: zaprezentowane w cenniku ceny oraz kwoty za kampanie są orientacyjne. Dokładne wyceny i oferty przygotowywane są indywidualne dla każdego Klienta.

Specjalista Google Ads - obsługa Google Ads

Specjalista Google Ads profesjonalnie prowadzi kampanie reklamowe Google Ads optymalizując koszty reklamy, dbając jednocześnie o efektywność reklam.

Google Ads Cennik zależy od wielu czynników m.in takich jak konkrencyjność branży czy wielkość miasta, w której prowadzona jest działalność a także od prowizji agencji Google Ads i czasu pracy specjalistów Google Ads.

Każdy projekt nadzoruję osobiście
- właściciel, Maciej Wrona

Napisz do mnie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty zgodnie z treścią polityki prywatności.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Klucz.

  Dlaczego wybór właściwej agencji Google Ads ma znaczenie?


  • Prowadzenie kampanii Google Ads to skomplikowany proces, który wymaga zarówno wiedzy eksperckiej, jak i doświadczenia praktycznego. Nieodpowiednie zarządzanie kampanią może prowadzić do marnowania budżetu i niskiej efektywności reklam. To dlatego wybór odpowiedniej agencji jest kluczowy dla osiągnięcia sukcesu w marketingu internetowym, w tym przypadku w wyszukiwarce Google.


  • Nasza agencja z doświadczonymi specjalistami od Google Ads, oferuje pełne wsparcie w zakresie profesjonalnego prowadzenia i obsługi kampanii Google Ads. Koncentrujemy się na maksymalnej efektywności prowadzonych działań marketingowych, nasza oferta jest kompleksowa, zawsze doradzamy i sugerujemy najlepsze rozwiązania w celu wysokiej skuteczności reklam Google Ads. Stawiamy na długofalową i wieloletnią współpracę.

  Kampania Google Ads Cennik – koszty reklamy w Google

  Koszty reklamy w Google składają się z kilku elementów, które obejmują zarówno budżet wpłacany do Google, jak i prowizję naszej agencji Google Ads. Oto główne składniki kosztów reklamy w Google

  Budżet reklamowy:
  Jest to kwota, którą zasilane jest konto Google Ads (przelew lub dodanie karty). Możemy określić dzienny lub miesięczny budżet reklamowy, a Google pobiera opłaty za kliknięcia (CPC – Cost Per Click) lub wyświetlenia (CPM – Cost Per Mille) w zależności od wybranej strategii kampanii. Kwota ta rozliczana jest z reguły raz w miesiącu, lub po przekroczeniu danego limitu (ustalonego salda).
  Prowizja agencji:
  Opłata dla agencji, która zajmuje się prowadzeniem kampanii Google Ads (obsługa Google Ads). Agencja dba o poprawne wyświetlanie reklam i optymalizuje konto reklamowe celem poprawy skuteczności i efektywności.
  Ewentualne koszty dodatkowe:
  Oprócz budżetu reklamowego i prowizji agencji, istnieją koszty dodatkowe związane m.in z: projektowaniem grafik reklamowych, instalacją kodów śledzących (GA4, GTag) oraz innymi usługami jak dodatkowe analizy czy researche. W naszej agencji w przypadku większości projektów usługi wdrażania kodów i analityka jest w cenie opieki nad kampanią.

  Pamiętajmy, że składniki kosztów reklamy w Google mogą różnić się w zależności od specyfiki kampanii Google Ads i strategii reklamowej. Warto dokładnie zrozumieć te koszty i śledzić ich wydatki, aby zoptymalizować budżet reklamowy i uzyskać jak najlepsze wyniki z kampanii Google Ads.

  Sprawdź także:

  Call Now Button

  Dobra oferta dla Twojej firmy

  Prześlij szczegóły dotyczące Twojego biznesu. Wiemy jak Ci pomóc i nie zrujnować Twojego budżetu :)

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty zgodnie z treścią polityki prywatności.

   Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Filiżanka.